• In English
 • У 2022 році в Україні запланований старт реалізації проекту першого концесійного автобану, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 грудня 2021 року о 14:39

  Уряд подасть у Верховну Раду законопроект, який покликаний зняти перепони в реалізації важливих для держави інфраструктурних проектів. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 9 грудня.

  За його словами, документом пропонується вдосконалити механізм регулювання питання відведення земельних ділянок для будівництва об’єктів транспортної інфраструктури, які мають надважливе значення для держави. Зокрема, це дасть можливість наступного року розпочати реалізацію проекту першого концесійного автобану Краковець — Броди — Рівне.

  «Концесійні автобани — це не лише покращення якості доріг. Це насамперед збереження вже відремонтованих та новозбудованих трас. Вантажівки, які найбільше руйнують дороги, зможуть користуватися якісними та швидкими автобанами. Це дозволить розвантажити звичайні автомагістралі», — зазначив очільник Уряду.

  Раніше в Уряді відбулася нарада щодо реалізації державно-приватного партнерства у рамках проекту будівництва та експлуатації автомобільної дороги за маршрутом Краковець — Броди — Рівне. За маршрутом проекту завершений збір інформації, а перші роботи мають розпочатись у 2022 році.

  У 2022 році в Україні запланований старт реалізації проекту першого концесійного автобану, — Денис Шмигаль У 2022 році в Україні запланований старт реалізації проекту першого концесійного автобану, — Денис Шмигаль У 2022 році в Україні запланований старт реалізації проекту першого концесійного автобану, — Денис Шмигаль