• In English
 • У 2021 році Держекоінспекція збільшить кількість лабораторних досліджень: з бюджету виділили понад 10 мільйонів гривень
  Державна екологічна інспекція України, опубліковано 02 березня 2021 року о 19:13

  Понад 11 тисяч проб ґрунту, води та викидів у повітря було досліджено Держекоінспекцією протягом 2020 року. Завдяки придбанню нового обладнання  та виділенню додаткових коштів на хімреактиви у 2021 році цю цифру вдасться збільшити.

  Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції.

  «Наразі для 21 підрозділу інструментально-лабораторного контролю ДЕІ по всій Україні вже закуплено:

  - 36 портативних вимірювачів розчиненого кисню, що дозволить проводити вимірювання безпосередньо на джерелі забруднення і отримувати результати за кілька хвилин (замість кількох годин зараз);

  - 26 спектрофотометрів, за допомогою яких визначатиметься вміст біогенів, важких металів, органічних речовин у викидах зі стаціонарних джерел забруднення атмосферного повітря, воді та ґрунті», - деталізував Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

  За словами посадовця, в бюджеті на 2021 рік Держекоінспекція також отримала додатково 10,4 мільйона гривень, частина з яких буде спрямована на купівлю хімічних реактивів для лабораторій.