• In English
 • У 2020 році близько 9 тисяч мешканців Дніпропетровщини з інвалідністю отримали необхідні засоби для реабілітації
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 09 листопада 2020 року о 11:42

  У 2020 році близько 9 тисяч мешканців Дніпропетровщини з інвалідністю забезпечили необхідними засобами реабілітації. З держбюджету на це виділили 107 млн грн. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.  

  «Безкоштовно отримати необхідні для реабілітації засоби можуть дорослі та діти з інвалідністю. Зокрема, бійці, які постраждали у зоні АТО/ООС. Кошти на це щороку виділяє держава. Із початку 2020 року вже забезпечили усіма необхідними виробами майже 9 тисяч мешканців Дніпропетровщини», – повідомили у департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.

  Із початку 2020 року в області вже видали майже 26,7 тис. засобів реабілітації. Це протези та ортези, ортопедичне взуття, колісні крісла, палиці, милиці, меблі. А ще спеціальні засоби для самообслуговування, особистої гігієни, орієнтування та спілкування.

  Щоб отримати необхідні засоби реабілітації, слід звернутися до органів соціального захисту населення за місцем проживання.