• In English
 • У 2018 році кров для учасників АТО здали майже півтисячі мешканців Дніпропетровщини
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 29 серпня 2018 року о 10:54

  40 поранених учасників АТО допомогли врятувати донори Дніпропетровщини. Для військових здали кров майже півтисячі мешканців області. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  «З початку війни на Сході України медики Дніпропетровщини стали справжніми янголами-охоронцями для бійців. І вдень, і вночі лікарні приймали важкопоранених. Й досі лікарі області рятують життя та здоров’я Героїв. Допомагають їм у цьому донори, які мешкають в різних куточках Дніпропетровщини. Цьогоріч кров для військових здали майже 500 помічників», - розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  У 2018 році пораненим перелили понад 63 літри крові.

  «У лікарнях області завжди є запас крові. Все завдяки і нашим постійним донорам, і тим, хто приходить вперше. Здати кров може кожен мешканець області, якому вже виповнилося 18 років. Головне – відсутність протипоказань», - розповіла головний лікар обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк.

  Здати кров можна в Дніпропетровській обласній станції переливання крові за адресою: Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 17. З собою слід взяти паспорт та ідентифікаційний код.