• In English
 • У 2018 році донори Дніпропетровщини допомогли врятувати понад 25 тис. життів
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 24 січня 2019 року о 12:46

  У 2018 році донори Дніпропетровщини здали 33,6 тис. літрів крові. Вони допомогли врятувати понад 25 тис. життів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  «Донорство для Дніпропетровщини - особлива тема. Добровільні помічники області здають кров не лише для тих, хто постраждав в аварії або тяжко захворів. З початком війни на сході України вони шикуються у довжелезні черги, аби подарувати шанс на життя пораненим бійцям. У 2018 році донори допомогли врятувати понад 70 АТОвців» - розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  Протягом року майже 36 тис. донорів здали кров та її компоненти 53,5 тис. разів.

  Переливання крові роблять по всій області - запаси має кожна районна лікарня. У важких випадках пацієнтів доставляють у Дніпро - до лікарень Мечникова, швидкої допомоги, перинатального центру, центру ім. Руднєва, обласної дитячої лікарні.

  У Дніпропетровській області мешкають 8,7 тис. почесних, 24 заслужених донорів і один Герой України, який здавав кров понад півтисячі разів. Загалом в регіоні - понад 50 тисяч донорів. Приєднатися до благородної справи може кожна людина, старша за 18 років, яка не має медичних протипоказань.

   Адреса обласної станції переливання крові: м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 17.