• In English
 • Триває підготовка об’єктів електроенергетики до зими
  Державна інспекція енергетичного нагляду Укрaїни, опубліковано 24 липня 2023 року о 09:08

  Держенергонагляд узагальнив дані моніторингів виконання операторами систем розподілу (ОСР) планових ремонтних робіт у I півріччі 2023 року. Йдеться про ремонт електрообладнання різної напруги та повітряних ліній (ПЛ), вжиття протиаварійних заходів з підготовки до роботи в умовах надзвичайних ситуацій та під час прийдешнього осінньо-зимового періоду.

  Так, за інформацією від ОСР, від початку року вже відремонтовано близько 11 тис. км ПЛ 0,4-20 кВ та понад 3,5 тис. км ПЛ 35-150 кВ. Також здійснено ремонт низки підстанцій, трансформаторних підстанцій та електрообладнання, а також розчищено більш як 21,3 тис. км трас ПЛ всіх класів напруги.

  Держенергонагляд наголошує, що виконання запланованих обсягів ремонтних робіт до початку осінньо-зимового періоду дозволить підвищити надійність та безпечність електропостачання споживачам в холодну пору року, а також зменшити кількість технологічних порушень в електромережах.

  Довідково

  Програма забезпечення надійності роботи електричних мереж у 2023 році затверджена наказом Міненерго від 17.04.2023 № 138 «Про роботу електричних мереж у 2023 році».