• In English
 • Триває міжнародна акція до 85-х роковин Голодомору „Запалімо свічку пам’яті!”
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 08 вересня 2018 року о 15:37

  8 вересня 2018 року Посольство України в Республіці Сенегал, вшановуючи пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 рр., долучилося до міжнародної акції «Запалімо свічку пам’яті!», присвяченої 85-м роковинам Голодомору.

  8 вересня у Мінську у греко-католицькій парафії Матері Божої Неустанної Помочі відбувся молебень пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Під час молебня були згадані імена 85 дітей з Біловодського та Білокуранського районів Луганської області України, які померли внаслідок страшного злочину керівництва колишнього СРСР.

  Поминальну службу з нагоди 85-річчя одного з найстрашніших злочинів в історії України та всього людства відвідали представники української громади Білорусі, Посольства України в Республіці Білорусь, а також жителі білоруської столиці.

  Вічна пам'ять жертвам Голодомору!

  Нагадаємо, що 1 вересня 2018 року розпочалося проведення закордонними дипломатичними установами України спільно з організаціями закордонних українців міжнародної акції до 85-х роковин Голодомору «Запалімо свічку пам’яті!»

  Метою акції, яка розпочалася за 85 днів до Дня пам’яті жертв Голодомору – 24 листопада 2018 року – є об’єднання українців усього світу і громадян інших країн, щоб вшанувати пам’ять про один з найбільших злочинів в історії людства ХХ століття.