• In English
 • Три вчителі України стали лауреатами Global Teacher Award 2021
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 10 вересня 2021 року о 14:04

  Учитель інформатики Олександр Жук, який працює з дітьми з порушеннями слуху в Запорізькій школі-інтернаті «Джерело», вчитель початкових класів Балабинського навчально-вихового комплексу «Школа І-III ступенів – гімназія «Престиж» Запорізької області Тетяна Дуцик та викладачка Мелітопольського професійного аграрного ліцею Ганна Бут стали лауреатами Global Teacher Award 2021.

  Global Teacher Award – міжнародна нагорода від Aks Education Awards, яку присуджують за видатні здобутки у вчителюванні. Щоб стати лауреатом, треба продемонструвати значний внесок у розвиток учнівства та вплив на спільноту.

  «Завжди говорив і не втомлююсь повторювати, що в Україні – найкращі вчителі та найталановитіші педагоги! Сьогодні вони мають можливість гучно заявити про себе на весь світ. І блискуче це роблять. Досягнення та високий рівень майстерності наших вчителів справедливо визнані міжнародною освітянською спільнотою, і з чим я вітаю нашу країну», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

  Ці талановиті вчителі змогли відстояти свої педагогічні досягнення на світовому рівні серед 110 країн та увійшли до ТОП-50 найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020.

  Олександр Жук у 2018 році став найкращим вчителем України за версією Global Teacher Prize Ukraine та потрапив до престижного рейтингу ТОП-30 до 30 років.

  У 2019-му його відзначили серед ТОП-10 новаторів, які змінюють Україну та світ. Цього ж року він отримав почесний титул одного з 50 найкращих вчителів світової «Нобелівки для педагогів» – Global Teacher Prize.

  Тетяна Дуцик – лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу».

  Ганна Бут – викладач Мелітопольського професійного аграрного ліцею. Вона є засновницею волонтерського руху «Свічадо».

  Церемонія нагородження відбудеться в прямому ефірі на Youtube-каналі та Facebook-стоінці Aks Education Awards 10 жовтня.

  Нагадаємо, Уряд збільшив премії переможцям і лауреатам конкурсу «Учитель року».