• In English
 • Три мільйони гривень надійшло до місцевих бюджетів Тернопільщини за надані землевпорядниками адмінпослуги

  У 2017 році працівники Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області надали понад 90 тис. адмінпослуг громадянам та юридичним особам. З них на безоплатній основі громадяни отримали більше 50 тис. послуг.

  Понад 37 тис. адмінпослуг фахівці землевпорядної служби області надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 3 млн гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

  Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Фахівці Держгеокадастру Тернопільщини опрацювали 36 тис. таких запитів, що становить 75% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

  Серед безоплатних адмінпослуг у Тернопільській  області найбільш поширені запити про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (22 260), щодо державної реєстрації земельної ділянки (15 708). Також безоплатно надано 9 989 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.