• In English
 • Торговий представник України Тарас Качка очолив торгову місію до Південно-Африканської Республіки

  Минулого тижня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка на чолі української делегації перебував у Південно-Африканській Республіці (ПАР). Робочий візит було поєднано з торговельною місією українських підприємців, що була організована Українською асоціацією бізнесу і торгівлі.

  Представники української делегації зустрілися з очільниками Міністерства торгівлі, промисловості та конкуренції ПАР та Міністерства сільського господарства, земельної реформи та розвитку сільських територій ПАР, а також долучилися до суміжних заходів, зокрема, зустрічі з главами дипломатичних місій країн південної частини Африканського континенту, акредитованих в Преторії, зустрічі з представниками Південноафриканського Бізнес Об’єднання, до бізнес-заходу в Торгово-Промисловій палаті м. Дурбан та ін.

  «Україна зацікавлена у подальшій розбудові відносин з ПАР в торговельній та економічній сферах і збільшенні обсягів двосторонньої торгівлі. Ми вважаємо перспективним для обох країн нарощування експорту української сільськогосподарської та промислової продукції на ринок ПАР. Для нас важливим є поглиблення взаємовідносин на рівні бізнес-кіл, проведенні В2В зустрічей та укладання відповідних угод про співпрацю на міжурядовому рівні», - прокоментував Тарас Качка.

  Він додав, що Україна розглядає ПАР не тільки як перспективний ринок збуту, а і як хаб, через який може бути розширена присутність українських товарів в усьому регіоні Південно-Африканського співтовариства.

  Довідково

  У 2020 році товарообіг між Україною і ПАР склав $116,34 млн.