• In English
 • Тижневий звіт роботи КПВВ у районі проведення ООС
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 08 травня 2021 року о 11:27

  За рішенням Командувача операції Об’єднаних сил усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування. Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00.

  Однак рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорах заблоковано з боку тимчасово окупованої території України. З семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують рух двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю.

  У контрольному пункті «Станиця Луганська» пасажиропотік у порівнянні з минулим тижнем зменшився майже вдвічі. Загалом за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України прослідувало 3 346 осіб, а на контрольовану територію – 3 400 осіб.

  У КПВВ «Новотроїцьке» лінію розмежування перетнуло 114 осіб та 30 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини, водночас, 122 особи та 36 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

  Нагадуємо, що відповідно до наказу командувача Об’єднаних сил, в контрольних пунктах продовжено дію карантинних обмежень. Обов’язковою умовою залишається проходження температурного скринінгу та перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.

  Без самоізоляції будуть пропускатися громадяни України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, за умови пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором.

  Громадяни України, які підлягають самоізоляції під час слідування на контрольовану територію, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації. А іноземцям під час перетину лінії розмежування окрім цього необхідно мати поліс страхування.