• In English
 • Тиждень роботи КПВВ в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 03 квітня 2021 року о 11:30


  За рішенням Командувача операції Об’єднаних сил усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування. Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00.

  Однак, рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорах заблокований з боку тимчасово окупованої території України. З семи відкритих КПВВ щоденний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують рух двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю.

  У контрольному пункті «Станиця Луганська» пасажиропотік у порівнянні з минулим тижнем зменшився на 30%. Упродовж тижня через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України прослідувало 5 482 особи, а на контрольовану територію – 4 671 особа.

  У КПВВ «Новотроїцьке» лінію розмежування перетнули 239 громадян та 40 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини, водночас 267 громадян та 63 транспортних засоби проїхали на підконтрольну українській владі територію.

  Через КПВВ «Щастя» проїхало 2 вантажних автомобілі від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Для потреб мешканців тимчасово окупованих територій України доправлено медикаменти. Загальна вага гуманітарної допомоги склала майже 3 тонни.

  Крім того, російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 20 громадян, прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

  Нагадуємо, що відповідно до наказу командувача Об’єднаних сил, в контрольних пунктах продовжено дію карантинних обмежень. Обов’язковою умовою залишається проходження температурного скринінгу та перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.

  Без самоізоляції будуть пропускатися громадяни України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, за умови пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором.

  Громадяни України, які підлягають самоізоляції при слідуванні на контрольовану територію, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації.

  Для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» або обсервації.

  А іноземцям під час перетину лінії розмежування окрім цього необхідно мати поліс страхування.