• In English
 • Тетяну Слюз обрано адміністратором Міжнародної асоціації казначейських служб АIST
  Державна казначейська служба України, опубліковано 01 листопада 2018 року о 09:34

  У рамках щорічного симпозіуму Міжнародної асоціації казначейських служб АIST триває тематичний семінар "Інструменти, що підтримують процеси децентралізації".

  Третій день роботи розпочався з Генеральної асамблеї за участю керівників делегацій. Відповідно до порядку денного були розглянуті важливі організаційні питання, зокрема щодо функціонування асоціації, змін, які відбулися у виконавчих органах асоціації.

  Найбільшу увагу учасники приділили формуванню нової стратегії та бачення майбутньої роботи асоціації.

  Зокрема, Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз у своєму виступі відзначила, що теоретичні знання, які отримуються впродовж семінару, є неоціненною фаховою інформацією. Та не менш важливим є поєднання нових знань з практикою на місцях. На її думку, досвід казначеїв-практиків різних країн суттєво полегшує розуміння спільних проблем та шляхів їхнього вирішення.

  У ході роботи керівники делегацій різних країн-учасниць заходу висловили свої позиції, думки та пропозиції.

  На завершення було розглянуто питання щодо оновлення позицій адміністраторів асоціації. Генеральний секретар АІSТ запропонував одну з посад (адміністратора) Голові Казначейства України Тетяні Слюз. Адміністраторами також було обрано представників Сенегалу, Мадагаскару та Кот-д’Івуару.

  Отже, у подальшому Україна буде брати безпосередню участь у визначенні стратегії міжнародної казначейської спільноти.