• In English
 • Тетяна Ковальчук: Будь-які прояви антисемітизму та дискримінації за етнічною, національною чи релігійною приналежністю – неприпустимі
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 06 травня 2019 року о 15:19

  Сьогодні, 6 травня, заступник Міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук відвідала Київський єврейський форум.

  «Захист меншин, прав і свобод людини – квінтесенція діяльності органів МВС. Наше завдання – нівелювати будь-які порушення, аби кожен міг почувати себе вільно, захищеним від антисемітизму, ксенофобії та проявів дискримінації», – сказала Тетяна Ковальчук.

  Заступник Міністра зазначила, що в Україні найнижчий рівень насильства на ґрунті антисемітизму серед країн Центральної та Східної Європи.

  «Державна система спрямована на протидію антисемітизму та розпаленню ворожнечі. Будь-які прояви антисемітизму та дискримінації за етнічною, національною та релігійною приналежністю неприпустимі. Правоохоронні органи оперативно розслідують відповідні факти», – додала вона.

  Тетяна Ковальчук нагадала, що в жовтні 2017 р. Нацполіція викрила та притягнула до відповідальності організоване збройне угруповання,  яке протягом двох років здійснювало напади на дипломатичні установи та культові споруди з метою підриву відносин України з іноземними партнерами.

  «Слідство встановило, що угруповання координувалося з Російської Федерації. Його учасники заарештовані та притягнуті до кримінальної відповідальності. В 2018 р. не було жодного випадку правопорушень на ґрунті антисемітизму», – додала заступник глави МВС.