• In English
 • Термін реалізації проекту з розвитку системи водопостачання та водовідведення у Миколаєві подовжено
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 06 жовтня 2021 року о 17:20

  Кінцеву дату використання кредиту від Європейського інвестиційного банку у межах проекту «Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв» буде подовжено до кінця 2023 року. Уряд підтримав проект розпорядження Президента України про уповноваження Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова на підписання Листа щодо внесення відповідних змін до Фінансової угоди між Україною та ЄІБ.

  «Подовження терміну реалізації проекту з розвитку системи водопостачання та водовідведення у Миколаєві до 31 грудня 2023 року надасть можливість успішно завершити модернізацію та відновлення міських систем централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», – наголосила заступниця Міністра Наталія Хоцянівська.

  Зауважимо, Фінансову угоду між Україною та ЄІБ щодо реалізації проекту «Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв» було підписано у 2010 році.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Конгрес місцевих та регіональних влад підтримав програму «Питна вода України 2022-2026».