• In English
 • Ситуація в енергосистемі станом на 14 липня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 14 липня 2023 року о 11:07

  ГЕНЕРАЦІЯ

  З ремонту, який тривав у межах масштабної ремонтної кампанії енергетичних об’єктів, вийшов енергоблок теплової генерації потужністю 240 МВт.

  Ремонтна кампанія на об’єктах генерації - теплової, гідро- та атомної – триває. Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів. Дефіциту немає.


  НАСЛІДКИ НЕГОДИ

  Через негоду та викликані нею технологічні порушення знеструмлено 140 населених пунктів у Київській, Полтавській, Львівській, Чернігівській, Одеській, Чернівецькій областях. Переважна більшість із них – на Київщині.


  НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ 

  Уночі ворог завдав чергового удару по території України. На котельні ТЕЦ вибуховою хвилею було вибито вікна, персонал не постраждав, обладнання пошкоджено не було.


  СИТУАЦІЯ У ПРИФРОНТОВИХ ОБЛАСТЯХ

  Триває ворожий терор прифронтових та прикордонних з рф областей. Через обстріли знеструмлювалися споживачі в Дніпропетровській, Донецькій, Чернігівській, Харківській областях.

  Внаслідок попередніх обстрілів залишається без світла частина споживачів у Запорізькій та Херсонській областях.

  Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

  На Херсонщині заживили 1 населений пункт, який був знеструмлений з початку деокупації.


  НАСЛІДКИ ПІДРИВУ ДАМБИ КАХОВСЬКОЇ ГЕС

  Триває фіксація та ліквідація наслідків повені, яка виникла через підрив дамби. У Херсоні без світла залишаються 12,9 тисячі споживачів.

  Енергетики працюють над відновленням електропостачання.


  СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС

  Фіксується незначне зниження рівня води у ставку-охолоджувачі. Наразі він становить 16,46 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.