Дефіциту електроенергії в енергосистемі немає, вийшов з ремонту блок ТЕС, який додасть 160 МВт потужності
ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ
Дефіциту електроенергії в енергосистемі не зафіксовано. Генерації, виробленої в Україні, достатньо для покриття потреб споживачів.
Після довготривалого ремонту до роботи повернуто блок ТЕС, який додасть до енергосистеми 160 додаткових МВт потужності.
В аварійний ремонт виведено одну одиницю генеруючого обладнання на ТЕС. Водночас в резерві є три теплових блоки, які можуть бути задіяні у разі потреби.
Система збалансована. Графіки відключень не застосовуються.
Проте нагадуємо, що зменшення навантаження на енергосистему є дуже важливим, особливо у пікові години споживання (у вихідні дні з 10:00 до 12:00 та з 18:00 до 20:00 години). Міністерство енергетики закликає перенести споживання енергоємних приладів на інший час.
СТАН МЕРЕЖ
Короткостроково вимикалось обладнання на одній з підстанцій у Запорізькій області. Лінія живить промисловий об’єкт (збоїв у технологічному процесі не було). Усіх споживачів заживлено.
ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ
На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 5454 МВ*год, експорту не передбачається.