• In English
 • Ситуація в енергосистемі: дефіциту не спостерігається, - оперативна інформація
  Міністерство енергетики України, опубліковано 12 січня 2024 року о 19:54

  Дефіциту не спостерігається, за день заживлено понад 90 населених пунктів, знеструмлених внаслідок негоди 

  Сьогодні споживання електроенергії залишається на високому рівні, але дефіциту не спостерігається, система збалансована. Генерація, яка вироблена українськими електростанціями, покриває потреби побутових і промислових споживачів. Також використовувалися резерви гідрогенерації. Протягом дня також здійснювався імпорт електроенергії з сусідніх країн.

  Станом на 19:00 за день заживлено понад 90 населених пунктів, знеструмлених внаслідок погіршення погодних умов, а саме шквального поривчастого вітру, зниження температури, обледеніння, які призвели до падіння опор і обриву ліній електропередачі. Повністю відновили електропостачання в Чернігівській області.

  Залишаються без світла через негоду 165 населених пунктів: у Дніпропетровській області - 56, Кіровоградській - 40, Миколаївський - 32, на Сумщині і Запоріжжі - 28 і 9 відповідно.

  Не припиняється робота над відновленням електропостачання - наразі для усунення ушкоджень мереж виведено 154 аварійно-відновлювальні бригади, 532 робітники, 221 одиницю техніки.