• In English
 • Свій досвід служби та громадської діяльності хочу використати в роботі на новій посаді, - заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 13 березня 2019 року о 15:39

  «Війна змінює людей. Розкриває. Просту, непомітну людину перетворює на справжнього воїна, здатного брати на себе відповідальність, ризикувати, приймати бій та йти в атаку. Та по поверненню до цивільного життя ветеран, замість того аби розвинути свої найкращі якості, часто опиняється в ситуації прохача послуг та споживача пільг від держави. Але, крім пільг, ветеранам потрібні можливості самореалізації в цивільному житті та визнання його сміливості та героїзму від держави, соціуму», – переконана полковник у відставці ЗСУ Оксана Гаврилюк. Вже кілька років вона працює саме над цим. Насамперед йдеться про можливість отримати якісну реабілітацію, освіту, нову кваліфікацію, гідну роботи за власним вподобанням.

  Крім того, чимало уваги Оксана Гаврилюк приділяє героїзації військовослужбовців та ветеранів, популяризації їхніх подвигів серед цивільного населення.

  Одразу після звільнення у запас Оксана Гаврилюк почала працювати над створенням Інформаційно-координаційного центру. А після його появи очолила його.

  Мета центру — скоординувати проекти волонтерських організацій, журналістів, військових структур та ветеранських об’єднань, щоб спільними зусиллями небайдужих людей розв'язувати нагальні питання.

  Організація «Ярмарку вакансій для ветеранів» із залученням близько півсотні роботодавців, благодійних концертів з відомими українськими виконавцями, круглих столів та фотовиставок – це лише невеликий шматок роботи, виконаний Центром під головуванням Оксани Гаврилюк.

  «Наша задача полягає у всебічній підтримці ветеранів. Окрім того, чимало уваги ми вирішили приділити героїзації та популяризації наших військовослужбовців, ветеранів. Я стала упорядником фотокниги  «Через війну. Погляд Волонтера», яка покликана виконувати саме цю задачу», – розповідає Оксана Гаврилюк.

  Детальніше на сайті Мінветеранів.