• In English
 • Створення умов та правил кібербезпеки – обов’язкова умова впровадження цифрових трансформацій в енергетиці
  Міністерство енергетики України, опубліковано 28 листопада 2020 року о 10:35

  Заступник Міністра енергетики з питань цифровізації Євген Владіміров взяв участь у конференції «Жінки ядерної сфери України», де обговорювалися, зокрема, питання цифровізації та кіберзагроз енергетики у тому числі ядерної.

  Першочергові заходи, які виконує Міністерство в напрямку забезпечення кібербезпеки у галузі:

  1. Затвердження концепції кібербезпеки

  2. Оцінка рівня кіберстійкості об’єктів критичної інфраструктури енергетичної галузі

  3. Створення надійної галузевої системи кіберзахисту.

   «Енергетична галузь потребує специфічного індивідуального підходу, першочергове створення умов та правил кібербезпеки є обов’язковою умовою впровадження цифрових трансформацій», - наголосив Євген Владіміров.

  Довідково

  ІІ Щорічна конференція «Women in Nuclear Ukraine», яка відбулась у Києві 27 листопада, об’єднала понад 50 представників держави та Уряду, промисловості, бізнесу та науки, світових експертів, лідерів міжнародних організацій.

  У рамках заходу були обговорені питання з національної спроможності України щодо забезпечення кадрового резерву в ядерній сфері; гендерної рівності у ядерній енергетиці; науки, технологій та інновацій в ядерному секторі, а також актуальні виклики для системи національної безпеки в рамках забезпечення екологічної, ядерної та кібербезпеки.

  Захід організовано українським представництвом всесвітньої мережі «Women in Nuclear Global» – «WiN Ukraine», за підтримки шведського та норвезького регуляторних органів і Посольства США.