• In English
  • Створення ефективної антикорупційної інфраструктури у сфері ОПК посилить обороноздатність держави, — Олександр Камишін

    Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін узяв участь в експертному обговоренні виконання антикорупційних заходів у сфері оборони під час війни. Захід, організований Національним агентством з питань запобігання корупції, відбувся сьогодні, 19 липня, у Києві.

    Під час виступу Олександр Камишін розповів про ключові фокуси Мінстратегпрому в антикорупційному напрямку. До них, за його словами, належить впровадження стандартів корпоративного управління на найбільш важливих підприємствах ОПК, побудова ефективної антикорупційної інфраструктури, прозорість процесу оборонних закупівель та ефективне розпорядження майном підприємств ОПК.

    «Створення ефективної антикорупційної інфраструктури у сфері ОПК посилить обороноздатність держави. Робота в цьому напрямку вже почалась – Укроборонпром нарешті став акціонерним товариством, найближчим часом там зʼявиться Наглядова рада», — розповів Олександр Камишін.

    Крім цього, у заході взяли участь Міністр оборони України Олексій Резніков, голова НАЗК Олександр Новіков, а також ключові експерти та громадські активісти у сфері боротьби з корупцією. Національне агентство з питань запобігання корупції також презентувало інформаційну систему моніторингу виконання ДАП.