• In English
 • Степан Полторак: Відомчі відзнаки «Вогнепальна зброя» та «Холодна зброя» вручатимуться тільки один раз лише діючим військовослужбовцям та військовим звільненим у запас
  Міністерство оборони України, опубліковано 15 січня 2018 року о 17:00

  Міністр оборони України виступив із ініціативою обмежити себе в праві нагороджувати відзнакою «Вогнепальна зброя» та «Холодна зброя» цивільних осіб.

  Відтепер відзнаками Міністерства оборони України «Вогнепальна зброя» та «Холодна зброя» можуть бути нагороджені лише військовослужбовці ЗС України та інших силових структур, а також ті, хто був звільнений у відставку або запас з правом носіння військової форми одягу.

  Відповідно до зазначеного наказу, такою нагородою громадяни зазначеної категорії зможуть бути нагороджені лише один раз. Відповідний наказ, підписаний Міністром оборони України Степаном Полтораком, вступає у дію сьогодні, 15 січня.

  За словами Міністра оборони України, таке рішення дозволить удосконалити нормативно-правову базу з питань нагороджень та визначити чітке коло осіб, які можуть бути нагороджені даною відзнакою.