• In English
  • Степан Полторак: Від початку бойових дій на сході України військовослужбовці Державної служби транспорту – поруч із бійцями ЗСУ
    Міністерство оборони України, опубліковано 16 червня 2018 року о 13:36

    Сьогодні, 16 червня, під час урочистостей з нагоди прийняття Присяги на вірність українському народові молодим поповненням 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак нагородив 26-х військовослужбовців – офіцерів та сержантів, які несуть службу у Центрі, відомчими нагородами, відзнаками та цінними подарунками.

    «Вже більше півроку, як Державна служба транспорту знаходиться у складі Міністерства оборони України. З першого дня, від початку бойових дій на сході України, військовослужбовці Державної служби транспорту знаходилися поруч із бійцями Збройних Сил України. Військовослужбовці Державної служби транспорту ремонтували мости, шляхопроводи, допомагали у розбудові опорних пунктів. І зараз вони взяли на себе відповідальність та беруть участь у будівництві об`єктів інфраструктури для життєдіяльності військ. І виконують це завдання відповідально і якісно, – підкреслив Степан Полторак. – Жоден із військовослужбовців строкової служби не буде задіяним у виконанні завдань на сході України, вони будуть проходити навчання в учбових центрах».