• In English
 • Степан Полторак: Велика шана та повага кожній українській родині, яка віддала для нашої Перемоги найдорожче – життя своїх близьких людей
  Міністерство оборони України, опубліковано 04 грудня 2018 року о 12:05

  4 грудня на території Міністерства оборони України відбувся ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України на знак подяки та данини шани воїнам, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на cході України.

  У щоденному ранковому церемоніалі взяли участь рідні та близькі загиблих Українських захисників, Міністр оборони України Степан Полторак, керівництво, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

  Присутні вшанували пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта.

  Після завершення заходу Міністр оборони України Степан Полторак поспілкувався з родичами та близькими загиблих військовослужбовців, які прибули до Києва з міста Олександрія.

  Глава оборонного відомства вручив відомчі нагороди десятьом членам родин загиблих Українських героїв.

  «Велика шана та повага кожній українській родині, яка віддала для нашої Перемоги найдорожче, що тільки може бути у світі – життя своїх близьких людей, які героїчно захищали рідну землю від ворога», – зазначив Міністр оборони України Степан Полторак.