• In English
  • Степан Полторак: Спецпризначенці Міноборони показали один з найкращих результатів на міжнародних змаганнях
    Міністерство оборони України, опубліковано 16 травня 2018 року о 16:29

    16 травня Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак нагородив відомчими відзнаками військовослужбовців, які входять до одного з підрозділів спеціального призначення Міністерства оборони України. Як було зазначено, дев’ятеро військовослужбовців Міністерства оборони  України брали участь у  міжнародних змаганнях спецпризначенців, які відбулися у навчальному центрі ЗС Йорданії імені Короля Абдулли Другого.

    «Я вдячний усім вам за службу. Ви показали один з найкращих результатів на міжнародних змаганнях. На сьогоднішній день виконання надскладних задач неможливо без нестандартного мислення та підходів. Вважаю вас переможцями, які відмінно виконують завдання не лише під час навчань, а й під час виконання бойових завдань», – сказав звертаючись до бійців Міністр оборони України Степан Полторак.

    Як відомо, міжнародні змагання Warrior Competition проводяться десятий рік поспіль у Йорданському Хашимітському Королівстві. У Міжнародних змаганнях беруть участь групи спеціального призначення, які представляють оборонні відомства та правоохоронні органи 25 країн світу. Під час змагань спецпризначенці демонструють індивідуальну та командну підготовку, професійну майстерність у виконанні надскладних завдань за призначенням та витривалість. Враховуючи складні природні умови країни-організатора, традиційно жорсткий графік проведення змагань та безкомпромісність боротьби, перемога у змаганнях має особливе значення серед спецпризначенців усього світу, тож зазначені змагання набувають все більшої популярності. Українська команда на зазначені змагання потрапила вперше за особистим запрошенням керівництва Йорданського Хашимітського Королівства.