• In English
 • Степан Полторак провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні
  Міністерство оборони України, опубліковано 29 листопада 2018 року о 17:08

  Сьогодні, 29 листопада, у Києві відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака та Надзвичайного і Повноважного Посла Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон.

  Степан Полторак поінформував іноземну делегацію про поточну ситуацію, що склалася в Азово-Чорноморському басейні, пов’язану з незаконними агресивними діями РФ стосовно корабельної групи Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Міністр оборони України зазначив, що 26 листопада Верховна Рада України прийняла Закон України “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” щодо введення в 10 областях воєнного стану терміном на 30 діб.

  «Воєнний стан – це відповідь на ті загрози, які наразі існують. Всі конституційні права та свободи громадян будуть збережені. Також не планується проведення мобілізації, лише короткотривалі збори резерву першої черги», – наголосив Степан Полторак.

  Глава оборонного відомства розповів також про основні напрямки оборонної реформи, яка включає в себе запровадження демократичного цивільного контролю, реформу системи військової освіти та органів управління, розбудову військової інфраструктури.

  Сторони також обговорили стан та перспективи двостороннього українсько-французького співробітництва, відзначивши плідну та конструктивну співпрацю.

  Під час зустрічі Ізабель Дюмон представила новопризначену Аташе з питань оборони при Посольстві Французької Республіки в Україні полковника Андре Еврар та запевнила у незмінній підтримці територіальної цілісності та незалежності України.

  На завершення зустрічі Міністр оборони України подарував пані Послу книгу «Світ, який ми захищаємо» та передав запрошення Міністру оборони Французької Республіки відвідати Україну.