• In English
 • Степан Полторак провів робочу зустріч з громадською радою при Міністерстві оборони України
  Міністерство оборони України, опубліковано 13 березня 2019 року о 19:41

  13 березня у Міністерстві оборони України відбулась робоча зустріч керівництва оборонного відомства з правлінням громадської ради.

  Під час зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак обговорив з представниками громадської ради важливі питання, які стосуються діяльності оборонного відомства та Збройних Сил України.

  Зокрема, йшлося про соціальний захист військовослужбовців, забезпечення їх житлом, пенсійне забезпечення звільнених у запас військовослужбовців, заходи щодо запобігання і виявлення корупції, реформування військової освіти, актуальні  питання, що стосуються військово-патріотичного виховання молоді, а також інші питання.

  Значну увагу під час обговорення було приділено питанням дієвої взаємодії громадської ради із Міністерством оборони та Збройними Силами України.

  «Зміни, які наразі відбуваються в оборонному відомстві та Збройних Силах, набули системного характеру та мають значні зрушення і досягнення, - зазначив Степан Полторак. – Водночас попереду в нас дуже багато роботи, що потребує, у тому числі, координації зусиль Міністерства оборони і громадської ради».

  У підсумку зустрічі Міністр оборони України висловив підтримку ініціатив, що впроваджуються громадською радою та визначив відповідні завдання щодо посилення взаємодії між оборонним відомством та  громадською радою Міністерства оборони України.