• In English
  • Степан Полторак перевірив хід будівництва сучасного військового містечка для морських піхотинців Дачне-2 на Одещині
    Міністерство оборони України, опубліковано 14 липня 2018 року о 10:08

    У ході візиту до Одеської області, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак заслухав відповідальних осіб щодо виконання етапів будівництва військового містечка, а також щодо існуючих проблемних питань, для вирішення яких необхідне його втручання.

    Сучасне військове містечко Дачне-2, будується у відповідності до сучасних стандартів та вимог. Окрім сімейних гуртожитків та гуртожитків для військовослужбовців військової служби за контрактом, будуються нові спортивний комплекс, їдальня, місця для проведення занять та учбові корпуси.

    «Сьогодні ми створюємо найкращі умови для проходження служби військовослужбовців Збройних Сил України. Ми будуємо сучасне військове містечко з розвинутою інфраструктурою за стандартами Альянсу. Ми вчасно розпочали будівництво, і сьогодні я побачив прогрес з моменту моєї останньої перевірки у квітні. Сподіваюсь, що кінця цього року підрозділ морської піхоти, а це близько тисячі військовослужбовців, буде жити у сучасних комфортних умовах», — зазначив Степан Полторак.