• In English
 • Степан Полторак: Одним з головних пріоритетів у роботі Міністра оборони України є посилення соціального пакету для військовослужбовців
  Міністерство оборони України, опубліковано 20 грудня 2018 року о 20:20

  Одним з головних пріоритетів у роботі Міністра оборони України є посилення соціального пакету для військовослужбовців. На цьому сьогодні 20 грудня, наголосив Міністр оборони України Степан Полторак під час перебування з робочою поїздкою на Одещині.

  Говорячи про забезпечення соціальних гарантій для військовослужбовців, Міністр оборони навів деякі приклади, як відрізнятиметься грошове утримання українських моряків.

  «Сьогодні командир бази отримує 18 тисяч, а з 1 січня 2019 року отримуватиме  27 тисяч гривень. Командир корабля, капітан 2 рангу, отримує 14 тисяч, а отримуватиме більш ніж 21 тисячу гривень. Капітану третього рангу нараховується 13 тисяч, а наступного року ця сума зросте до 19 тисяч 150 гривень», - повідомив Степан Полторак.

  За словами Міністра оборони, суттєво зросте також грошове забезпечення моряків – контрактників. Так, матрос першого року служби отримуватиме 10 тисяч 800 гривень замість 7 тисяч 300 гривень, які нараховуються йому у цьому році.

  Окремо Міністр оборони зупинився на вирішенні житлових проблем українських моряків.

  «Я знаю проблему, яка наразі існує в Одесі, і користуючись нагодою, звертаюся до будівельних компаній, які функціонують в Одесі: виходьте на торги, беріть участь в тендерах і дайте можливість нам придбати квартири та забезпечити наших моряків житлом», - зазначив керівник оборонного відомства, і додав, що в лютому наступного року мають відбутися перші торги щодо закупівлі житла для військовослужбовців Одеського гарнізону.