• In English
 • Степан Полторак: Головне завдання – створити для Держспецслужби транспорту необхідні умови, щоб вона у повному обсязі виконувала завдання за призначенням
  Міністерство оборони України, опубліковано 20 квітня 2018 року о 15:55

  Сьогодні, 20 квітня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з керівництвом Державної спеціальної служби транспорту, яку у грудні минулого року перепідпорядковано від Міністерства інфраструктури в систему Міністерства оборони.

  «Я бачу головні завдання для себе: створити всі необхідні умови для Державної спеціальної служби транспорту, щоб вона у повному обсязі могла виконувати завдання за своїм призначенням», – наголосив генерал армії України Степан Полторак.

  Він зазначив, що необхідно підготувати програму реформування і розвитку служби.

  «Вона має бути побудована на основних аспектах – по-перше: завдання, які виконує служба в інтересах Міністерства оборони, тут не тільки структура, функції, завдання, організаційно-штатні зміни, але й необхідність у матеріально-технічному, фінансових розрахунках, техніці, озброєнні для того, щоб ви могли успішно виконувати завдання, які покладаються на службу в інтересах Міністерства оборони. По-друге: необхідні розрахунки, необхідні зміни для того, щоб значно підвищити виконання завдань в інтересах Збройних Сил, особливо під час бойових завдань. По-третє: виконання завдань з таким самим розрахунком, пропозиціями в інтересах інших державних органів виконавчої влади або інших завдань, їх можна об’єднати в один комплекс», – повідомив Міністр оборони України Степан Полторак.

  Він підкреслив, що Служба повинна позбавитися невластивих функцій.