• In English
 • Степан Кубів зустрівся з Прем’єр-міністром Держави Катар Абдуллою Аль Тані
  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, опубліковано 14 листопада 2018 року о 10:24

  14 листопада 2018 року в рамках робочого візиту до Держави Катар Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів зустрівся з Прем’єр-міністром, Міністром внутрішніх справ Держави Катар Абдуллою Аль Тані.

  Під час зустрічі Степан Кубів підкреслив стратегічну важливість розвитку торговельно-економічної співпраці Україна-Катар, а також розвиток взаємовигідних контактів у сфері енергетики та інвестиційну кооперацію між країнами.

  “Україна підтверджує готовність до взаємовигідної співпраці з Державою Катар в інвестиційній сфері у продовження домовленостей, досягнутих під час візиту Президента Петра Порошенка у березні 2018 року. Ми також пропонуємо катарським компаніям долучатися до українських інвестиційних проектів у галузях енергетики, сільського господарства, інфраструктури та інших, зокрема із застосуванням приватизації як одного з механізмів”, - наголосив Степан Кубів під час зустрічі.

  Перший віце-прем’єр-міністр України окреслив нові можливості розвитку експорту продукції українського аграрного комплексу на ринок Катару та наголосив, що аграрна індустрія в Україні відкрита для значних інвестицій, зокрема, у глибоку переробку екологічно чистої аграрної сировини.

  “Україна є одним зі світових лідерів з вирощування зернових та соняшнику, і ми готові до предметного діалогу щодо збільшення експорту продукції АПК до Катару та інших країн регіону на взаємовигідних умовах та довгостроковій основі”, - зауважив Степан Кубів.

  Він підкреслив, що торговельно-економічна сфера є одним з найбільш перспективних напрямів двостороннього співробітництва між Україною та Катаром.

  “За результатами 8 місяців 2018 року українсько-катарський товарообіг зріс на 16,1%, але ці обсяги торгівлі не відповідають наявному у обох сторін потенціалу. Нам слід разом напрацювати дієві механізми та можливості для посилення торгівлі між нашими країнами та розвитку інших перспективних сфер двостороннього співробітництва Україна-Катар”, - підкреслив Степан Кубів.

  Під час зустрічі були розглянуті питання розвитку двостороннього співробітництва, зміцнення торговельно-економічних відносин, взаємодії між діловими колами України і Держави Катар, обмін досвідом у різних сферах та співпраці тощо.