• In English
 • Степан Кубів: Втілення проектів державно-приватного партнерства прискорить зростання ВВП на 5-7% щорічно
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 21 червня 2019 року о 10:51

  21 червня під час виступу у Верховній Раді Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підкреслив, що втілення проектів державно-приватного партнерства дозволить залучити системні інвестиції в транспортну, портову та інтернет-інфраструктуру України.

  “Вчора ми також підписали Меморандум з Міжнародною фінансовою корпорацією групи Світового банку, щоб залучити міжнародних експертів та міжнародний досвід до роботи над проектами державно-приватного партнерства. Це ефективний інструмент залучення великих інвестицій у будівництво доріг, портів, мостів та великих інфраструктурних об'єктів, а також проведення широкосмугового Інтернету по всій території України. Уже є кілька пілотних проектів і навіть інвесторів, які очікують можливості взяти участь у цих проектах”, - повідомив Перший віце-прем’єр-міністр України.

  Степан Кубів додав, що державно-приватне партнерство відкриває нові можливості для співпраці між державою та приватним бізнесом та загалом матиме суттєвий позитивний ефект для економіки України.

  “Втілення проектів державно-приватного партнерства означає якісні дороги та зростання ВВП на 5-7% щорічно. А також десятки тисяч нових робочих місць у регіонах України”, - додав Степан Кубів.