• In English
 • Степан Кубів відкрив XVII Міжнародний промисловий форум
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 20 листопада 2018 року о 16:08

  20 листопада Перший віце-прем‘єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів відкрив XVII Міжнародний промисловий форум.

  На форумі були представлені основні зразки високотехнологічного інноваційного обладнання нового покоління, сучасний інструмент і технології, контрольно-вимірювальне устаткування, технологічне оснащення, комплектуючі та інноваційні конструкторські розробки.

  У своєму виступі Степан Кубів привітав учасників форуму та наголосив на важливості співпраці українських промисловців між собою та з іноземними колегами для створення високоякісної української промислової продукції.

  “Міжнародна торгівля промисловими товарами відіграє значну роль в економіці України: зокрема, у 2017 році валютні надходження від промислового експорту склали $28,4 млрд, що сприяло стабілізації економіки. У 2017 році відбулося зростання обсягу товарного експорту з України до ЄС до $18 млрд, що дозволяє говорити про відновлення обсягів експорту до ЄС до рівня 2014 року”, - підкреслив Перший віце-прем‘єр-міністр України.

  Степан Кубів також підкреслив, що, попри економічні втрати через військову та економічну агресію Росії проти України, окупацію частини територій на Сході та анексію Криму, українська промисловість є і буде рушієм прискорення економічного розвитку.

  “Пріоритетом незмінно буде залишатися розвиток високотехнологічних, інноваційних виробництв, підвищення продуктивності праці та краща ефективність використання ресурсів, перехід від сировинної переробки до виробництва продукції з високою доданою вартістю. Для цього Уряд та Мінекономрозвитку приділяє та буде приділяти найбільшу увагу впровадженню інновацій у промисловості”, - наголосив Степан Кубів.

  Перший віце-прем‘єр-міністр України зазначив, що Мінекономрозвитку розробило Стратегію розвитку промисловості України до 2025, яка передбачає реалізацію державної промислової політики з більш широким завданням - стале економічне зростання, підвищення рівня загальної безпеки України та зростання рівня життя її громадян.

  Довідково

  XVII Міжнародний промисловий форум зібрав понад 350 учасників з більше ніж 30 країн світу. Відвідувачі мали змогу ознайомитися з сучасними тенденціями розвитку українського та світового машинобудування, оглянути найбільш сучасні розробки і технології галузі промисловості.