• In English
 • Степан Кубів підписав Угоду про поглиблення співробітництва з Організацією економічного співробітництва та розвитку

  15 червня Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та заступник Генсекретаря Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) Марі Ківініємі підписали Угоду, якою продовжили дію Меморандуму про взаєморозуміння щодо поглиблення співробітництва між Урядом України та ОЕСР.

  «Ми надзвичайно цінуємо співпрацю з Організацією економічного співробітництва та розвитку, бо отримуємо вагому експертну підтримку для реалізації найбільш амбітних завдань у ключових напрямках реформування України: боротьбі з корупцією, реформі державного управління та забезпеченні верховенства права, а також галузі інвестицій та поліпшення бізнес-клімату», - підкреслив Степан Кубів.

  Перший віце-прем’єр-міністр України зазначив, що співпраця з Організацією економічного співробітництва та розвитку є важливим інструментом для оцінки конкурентних переваг національної економіки України.

  «Україна готова приєднатись до Рекомендації ОЕСР щодо ефективного державного інвестування на всіх рівнях урядування для проведення реформи державних інвестицій в України. Ми також готові продовжити заходи з приєднання України до Рамкової домовленості з офіційно підтримуваних експортних кредитів та долучитися до робочої групи з експортних кредитів та кредитних гарантій», - наголосив Степан Кубів.

  Довідково

  Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) - міжнародна організація, членами якої на сьогодні є 34 країни. 70 країн мають статус партнерів ОЕСР, беручи участь у багатьох сферах її діяльності. За впливом ОЕСР належить до трійки провідних світових економічних установ поряд з МВФ та Світовим банком. ОЕСР сприяє економічному зростанню країн, що розвиваються, шляхом надання технічної допомоги.

  Відповідно до Меморандуму співпраця України з ОЕСР здійснюється за 3 основними компонентами: боротьба з корупцією, державне управління та верховенство права, інвестиції та бізнес-клімат.