• In English
  • Степан Кубів: Ми передаємо своїм наступникам в Уряді та Мінекономрозвитку стабільну економіку, яка стрімко зростає

    28 серпня Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів розповів про основні здобутки в роботі економічного блоку Уряду за 2016-2019 роки.

    “Мій наступник або наступниця отримає стабільну економіку, яка стрімко зростає. Нам у 2016 році було значно складніше. Утім, ми стабілізували економіку, а сукупне зростання ВВП, зокрема, склало 8,4% за три роки. Для порівняння у І кварталі 2016 року, на час нашого призначення, зростання ВВП склало 0,1%, а перед тим взагалі було від'ємне значення – аж до 16% ВВП у І кварталі 2015 року”, – відзначив Перший віце-прем’єр-міністр України.

    Серед інших важливих здобутків для подальшого розвитку економіки Степан Кубів відзначив скорочення тіньової економіки з 40% ВВП до 32%, та стриману інфляцію на рівні 8,8%.

    “Ми також відновили співпрацю з Міжнародним валютним фондом, а золотовалютні резерви України зростають і склали 20,8 млрд грн на кінець 2018 року. Це найвище значення за 5 років”, – наголосив Степан Кубів.