Співпраця для відновлення: у Берліні відбудеться Третій Німецько-Український енергетичний день

Міністерство енергетики України, опубліковано 25 жовтня 2023 року о 10:40

Сьогодні, 25 жовтня, у межах Німецько-Українського енергетичного партнерства у Берліні відбудеться Третій Німецько-Український енергетичний день.

Це - щорічний захід, який цього разу зосередиться на питаннях підтримки, інвестиціях та сталій відбудові в енергетичному секторі України.

Міністр енергетики України Герман Галущенко проведе зустріч з представниками німецького бізнесу і потенційними інвесторами у відновлення і розвиток українського енергосектору.

У межах заходу відбудеться Форум, у якому візьмуть участь представники німецького Уряду та бізнес, зацікавлений у співпраці з Україною.

Також заплановано зустріч очільника Міненерго з Віце-канцлером, федеральним міністром Федерального міністерства економіки та клімату Німеччини Робертом Габеком.