• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 17 квітня 2018 року о 09:34

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні вранці на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 0/70; «Мар’їнка» – 10/70; «Новотроїцьке» – 0/40; «Гнутове» – 60/60.

  Пасажиро-транспортний потік в усіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду залишався динамічним. Загалом через КПВВ прослідувало 35,7 тисячі осіб та майже 5 тисяч транспортних засобів:

  «Майорське» – 8179 осіб та 1069 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 9155 осіб та 1600 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 7210 осіб та 1340 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3740 осіб та 907 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» –7485 осіб.

  У КПВВ «Гнутове» прикордонники Донецького загону на в’їзд з ТОТУ виявили жінку, яка пред’явила паспорт громадянки України з ознаками часткової підробки, а саме - підроблення підписів та печаток Державної міграційної служби України. А прикордонним нарядом спільно з співробітником ДФС в КПВВ «Майорське», на вихід до ТОТУ, в особистих речах громадянки України виявлено паспорт так званої ДНР. Громадян передано співробітникам Нацполіції.

  Також в КПВВ «Майорське» прикордонники Краматорського загону спільно із співробітником ДФС в салоні автомобіля, який слідував на в`їзд з ТОТУ, серед особистих речей виявили свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане у так званій ДНР. Транспортний засіб та виявлене свідоцтво передано співробітникам Нацполіції.

  Автомобіль, яким перевозили товари через лінію розмежування з порушеннями на виїзд до тимчасово окупованої території України, виявили минулої доби прикордонники у цьому ж КПВВ. Транспортним засобом намагалися незаконно перевезти партію парфумів, господарчі товари, лікарські засоби для домашніх тварин на загальну суму понад 45 тисяч гривень. Водія разом з автівкою та вантажем передано працівникам ДФС для прийняття правового рішення. У цьому ж КПВВ, на вихід до ТОТУ, в одному випадку зупинено особу, у якої виявлено парфуми, стоматологічні матеріали на суму понад 14 тисяч гривень.

   Крім того, в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» співробітники Держприкордонслужби зафіксували один випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» за оформлення поза чергою за грошову винагороду. На свою пропозицію він отримав від прикордонників категоричну відмову, після чого порушника передано представникам Національної поліції в Донецькій області.