• In English
 • Ситуація у контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 11 лютого 2019 року о 09:09

  Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення ООС функціонують у штатному режимі.

  Учора відзначалося певне зменшення загального пасажиро-транспортного потоку в порівнянні з попереднім днем. Всього через КПВВ прослідували 28,5 тисячі осіб та 3,6 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 6410 осіб та 705 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 5850 осіб та 950 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 5700 осіб та 1165 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 2920 осіб та 770 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 7655 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 40/50; «Мар’їнка» – 40/45; «Новотроїцьке» – 30/50; «Гнутове» – 50/30.

  Учора в КПВВ «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» військовослужбовці Держприкордонслужби разом з представниками фіскальної служби зі складу Об'єднаних сил припинили дві спроби переміщення через лінію розмежування товарів. Зокрема, до тимчасово окупованої території намагалися перевезти парфуми та засоби для гоління вартістю понад 30 тисяч гривень.

  Крім того, в «Мар’їнці» наші співвітчизники спробували двічі підкупити прикордонників. Один з них пропонував кошти за безперешкодне переміщення через лінію розмежування тютюнових виробів, а інший домовлявся за пропуск транспортного засобу по свідоцтву про реєстрацію, виданому на окупованій території. На такі пропозиції вони отримали відмови, а кримінальне правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовано.