• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 25 квітня 2018 року о 10:02

  Пасажиро-транспортний потік в усіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, минулої доби залишався динамічним. Загалом через КПВВ прослідувало 45,5 тисячі осіб та 5,6 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 10080 осіб та 1055 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 11345 осіб та 1895 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 9125 осіб та 1595 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 4805 осіб та 1050 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 10105 осіб.

  Сьогодні вранці на в’їзд та виїзд у КПВВ знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 0/70; «Мар’їнка» – 10/80; «Новотроїцьке» – 40/35; «Гнутове» – 20/45.

  Минулої доби прикордонники Краматорського загону в КПВВ «Мар’їнка» виявили нашого співвітчизника, який мав намір незаконно перевезти через лінію розмежування відеокарти до комп’ютера та обладнання для відеоспостереження на загальну суму 40 тисяч гривень. Виявлений товар передано працівникам фіскальної служби.

  У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» співробітники прикордонного відомства під час оформлення автомобіля «ВАЗ» 2008 року випуску української реєстрації виявили невідповідність номера кузова із зазначеним в реєстраційних документах. Стосовно водія, громадянина України, складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах».

  Також у КПВВ «Майорське» військовослужбовці Краматорського загону виявили у п’яти громадян України 2 свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, паспортний документ, трудову книжку, атестат про середню освіту, сертифікат про державну підсумкову атестацію, видані так званою ДНР. Усі недійсні документи вилучено працівниками Нацполіції.

  Один випадок пропонування хабара для прискореного оформлення запропонував наш співвітчизник в КПВВ «Мар’їнка» прикордонникам цього ж загону. Стосовно правопорушника до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».