• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 29 квітня 2019 року о 10:30

  Сьогодні усі КПВВ відкрились згідно з графіком та працюють у штатному режимі.

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 10/40; «Мар’їнка» – 0/20; «Новотроїцьке» – 10/20; «Гнутове» – 10/10.

  Зазначимо, що минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік характеризувався значним зменшенням у порівнянні з попередньою добою. Загалом учора через КПВВ прослідувало 13,4 тисячі осіб та 2,6 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 3140 осіб та 710 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 3270 осіб та 920 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 2860 осіб та 760 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 785 осіб та 275 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 3355 осіб.

  У КПВВ «Новотроїцьке» прикордонники Донецького загону, що діють у складі Об’єднаних сил, в автомобілі, яким їхали на непідконтрольну Україні територію, виявили  близько 450 прихованих пачок сигарет. Товар передано працівникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

  А в КПВВ «Мар’їнка» прикордонники Краматорського загону з допомогою службового собаки, який натренований на виявлення наркотичних засобів, викрили громадянина України, який на виїзд до ТОТУ прихопив із собою пакунок із марихуаною. Особу, речовину та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст.309 ККУ передано співробітникам Нацполіції.

  Крім того, в КПВВ «Мар’їнка» за безперешкодний пропуск через лінію розмежування дитини без доручення одного з батьків та транспортного засобу намагалися підкупити військовослужбовців Краматорського загону. Від запропонованих неправомірних пропозицій прикордонники категорично відмовились. В обох випадках хабародавців та повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень, передбачених ст.369 КК України, передано співробітникам Нацполіції.