• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 26 березня 2019 року о 09:33

  Усі КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу вчасно.

  Минулої доби, у порівнянні з попередньою, відзначалося збільшення пасажиропотоку. Загалом через КПВВ прослідували 43,4 тисячі осіб та майже 5 тисяч транспортних засобів:

  «Майорське» – 10070 осіб та 1150 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 9130 осіб та 1460 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 8220 осіб та 1400 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 4090 осіб та 940 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 11880 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/50; «Мар’їнка» – 20/70; «Новотроїцьке» – 30/10; «Гнутове» – 20/30.

  Учора військовослужбовці Донецького та Краматорського прикордонних загонів спільно з співробітниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке», «Майорське» та «Мар’їнка» завадили чотирьом спробам переміщення товарів через лінію розмежування з порушенням встановлених правил. Зокрема, на тимчасово окуповану територію України намагались провезти товари на загальну суму понад 70 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

  Крім того, в КПВВ «Майорське» прикордонники Краматорського загону зі складу Об’єднаних сил, з допомогою службового собаки, що спеціально навчений на пошук зброї, в автомобілі чоловіка, який прямував до ТОТУ, виявили спортивний сигнально-стартовий пістолет та 50 капсулів до нього. Стартовий пістолет правоохоронці вилучили, а громадянина передали представникам Нацполіції для прийняття відповідного правового рішення.

  Також прикордонники Краматорського загону у двох випадках відмовились від неправомірної вигоди, що пропонували громадяни за сприяння у безперешкодному пропуску через лінію розмежування. Спроби підкупу прикордонники зафіксували та за фактом виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», повідомили співробітників Національної поліції.