• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

  Усі КПВВ на лінії розмежування відкрились відповідно літнього графіка роботи та функціонують у штатному режимі. Пасажиро-транспортний потік залишається динамічним.

  Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 33,2 тисячі осіб та 4,3 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 7630 осіб та 975 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 6950 осіб та 1285 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 6260 осіб та 1105 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3725 осіб та 970 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 8615 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/40; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 15/50; «Гнутове» – 20/30.

  Учора прикордонники Краматорського та Донецького загонів у КПВВ «Мар’їнка» та «Новотроїцьке» завадили двом спробам переміщення через лінію розмежування товарів з порушенням встановлених правил. Серед виявленого – побутова техніка та гумовий човен з двигуном на загальну суму понад 48 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

  Крім цього, військовослужбовці Лисичанського прикордонного загону в КПВВ «Станиця Луганська» відмовились від отримання неправомірної вигоди від громадянки України, яка намагалась перетнути лінію розмежування без належним чином оформлених документів. По даному факту повідомлені співробітники Національної поліції.