• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 04 жовтня 2018 року о 09:18

  Всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил відкрились відповідно до графіка. Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 20/60; «Мар’їнка» – 0/50; «Новотроїцьке» – 0/60; «Гнутове» – 20/15.

  За минулу добу через КПВВ прослідували 36 тисячі осіб та 4,6 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 8240 осіб та 1070 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 8010 осіб та 1520 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» - 6700 осіб та 1330 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3020 осіб та 720 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 10120 осіб.

  Прикордонники Донецького, Краматорського та Лисичанського загонів спільно з представниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Гнутове», «Майорське», «Мар’їнка» та «Станиця Луганська» завадили незаконному переміщенню через лінію зіткнення медикаментів, продуктів харчування та електронних девайсів на загальну суму майже 120 тисяч гривень. Товари вилучено співробітниками ДФС для прийняття відповідного правового рішення.

  У КПВВ «Мар’їнка» та «Майорське» правоохоронці зафіксували 2 випадки, коли громадяни України намагались вирішити питання щодо безперешкодного перетину лінії зіткнення за допомогою неправомірної грошової винагороди. На свої пропозиції особи отримали від прикордонників категоричні відмови. Стосовно правопорушників до Національної поліції направлені повідомлення щодо виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

  Крім того, через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прослідувало 5 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Загальна маса вантажу склала 98,6 тонни.