• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 02 вересня 2018 року о 09:05

  Сьогодні всі контрольні пункти в'їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення Операції об'єднаних сил, окрім КПВВ «Станиця Луганська», який закрито з 2 по 7 вересня на ремонт, розпочали контрольно-пропускні операції згідно з осіннім графіком роботи. Нагадаємо, що пропуск осіб та транспортних засобів від 1 вересня здійснюється з 7.00 до 18.30. Зміна часового режиму в першу чергу пов’язана з безпековою складовою.

  Також повідомляємо, що в усіх КПВВ в межах Донецької області рух громадян та транспортних засобів відновився та відбувається в обидва напрямки.

  В контрольних пунктах в’їзду-виїзду на в’їзд та виїзд сьогодні зранку знаходилося така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 0/50; «Мар’їнка» – 0/30; «Новотроїцьке» – 20/15; «Гнутове» – 10/30.

  Загалом відмітимо, що вчора, на дорожніх коридорах в межах Донецької області відмічалось ускладнення руху для громадян через дії російсько-окупаційних військ. В зв’язку з цим, у порівнянні з попередньою добою, відмічено зменшення пасажиро-транспортного потоку. Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 15,1 тисячі осіб та 1,8 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 2508 осіб та 465 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 2186 осіб та 555 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 2269 осіб та 600 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 744 осіб та 215 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 7395 осіб.

   Учора військовослужбовцями Держприкордонслужби спільно з представниками фіскальної служби, зі складу Об’єднаних сил, в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Гнутове» виявлено більше тисячі пачок сигарет. Товар був прихований у конструктивних особливостях автомобіля «Мерсесдес», який їхав на виїзд до ТОТ України. Вартість товару склала понад 34 тисячі гривень. Товар та автомобіль вилучено співробітниками ДФС для прийняття правового рішення.