• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 09 червня 2019 року о 09:00

  Усі КПВВ на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил працюють у штатному режимі та розпочали роботу згідно з графіком.

  Минулої доби, у порівнянні з попередньою, пасажиротранспортний потік дещо зменшився. Загалом через контрольні пункти в’їзду-виїзду прослідувало 41,5 тисячі осіб та 5 тисяч транспортних засобів:

  «Майорське» – 9025 осіб та 1020 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 9095 осіб та 1520 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 7730 осіб та 1350 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 4645 осіб та 1140 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 11015 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 10/60; «Мар’їнка» – 0/40; «Новотроїцьке» – 10/50; «Гнутове» – 20/20.

  Крім того, учора прикордонні наряди Донецького та Лисичанського загонів спільно з співробітниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке» та «Станиця Луганська» завадили двом спробам переміщення товарів з порушенням встановлених правил. Зокрема, через лінію розмежування намагались провезти комплектуючі до комп’ютерної техніки та сигарети на загальну суму майже 15 тисяч гривень. Товари вилучено.

  Також в КПВВ «Майорське» та «Станиця Луганська» прикордонники зафіксували дві спроби підкупу прикордонних нарядів громадянами України за безперешкодний перетин лінії розмежування. Громадяни отримали від правоохоронців категоричні відмови. Обидва випадки зафіксовані, за даними фактами повідомлено співробітників Національної поліції.