• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 11 листопада 2018 року о 09:25

  Учора ввечері, близько 22-ї години, окупанти в черговий раз відкрили прицільний вогонь з автоматів та кулеметів по позиціях підрозділів Об’єднаних сил у межах гуманітарного дорожнього коридору «Курахове - Донецьк». У зоні ураження знов опинився контрольний пост прикордонників, що знаходиться перед КПВВ «Мар’їнка». Унаслідок обстрілу ніхто не постраждав, військовослужбовці Держприкордонслужби та Збройних сил  зі складу Об’єднаних сил забезпечили належний рівень безпеки.

  Сьогодні, перед початком роботи усіх КПВВ у межах визначених дорожніх коридорів в районі операції Об’єднаних сил ситуація стабільна та контрольована. Усі контрольні пункти в'їзду-виїзду на лінії розмежування відкрились за осіннім графіком у штатному режимі з 07.00. Пасажиротранспортний потік залишається на середньодобовому рівні та складає близько 35-40 тисяч осіб щодня в усіх КПВВ в межах Луганської та Донецької областей.

  Підрозділами Держприкордонслужби у взаємодії з усіма правоохоронними органами зі складу Об’єднаних сил постійно проводяться організаційні та практичні заходи в контрольних пунктах в’їзду-виїзду, спрямовані на недопущення проникнення на територію України терористів, злочинців та осіб, які потенційно можуть організовувати або брати участь у заходах щодо дестабілізації ситуації в країні.

  У разі загострення ситуації в межах гуманітарних дорожніх коридорів всі підрозділи зі складу Об’єднаних сил постійно готові до дій за призначенням та спроможні забезпечити безпеку, життя та здоров’я цивільного населення, що перетинає лінію розмежування в КПВВ.

  За добу через КПВВ прослідувало майже 35 тисяч осіб та 4,7 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 7705 осіб та 990 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 8085 осіб та 1485 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» - 6950 осіб та 1410 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3255 осіб та 820 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 8950 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

  «Майорське» – 0/50; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 0/50; «Гнутове» – 0/15.

  Військовослужбовці Донецького та Краматорського прикордонних загонів спільно зі співробітниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» не допустили незаконне переміщення через лінію зіткнення товарів із одягом та стоматологічним приладдям на понад 200 тисяч гривень. Товар вилучено працівниками ДФС для прийняття відповідного правового рішення.