• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмеж
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 16 травня 2018 року о 10:29

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 5/50; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 35/15; «Гнутове» – 25/30.

  Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 41,1 тисяч осіб та 5,1 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 9385 осіб та 1065 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 10075 осіб та 1795 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» - 8205 осіб та 1430 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 4125 осіб та 850 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 9305 осіб.

  У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» прикордонники Краматорського загону в салоні автомобіля «KIA» зафіксували 28 банківських карток, що належать різним особам, номерні реєстраційні знаки транспортного засобу, картку платника податків, витяг з реєстру осіб-підприємців, свідоцтво про реєстрацію фізичної особи-підприємця, видані фейковою республікою. Знайдені речі передано представникам Нацполіції.

  Крім того, у КПВВ «Мар’їнка» військовослужбовці із залученням службового собаки виявили серед особистих речей громадянина України, який слідував з ТОТУ, 1 грам речовини рослинного походження. У ході подальшого огляду правоохоронці знайшли під верхнім одягом чоловіка 1,5 тисячі євро та 20 тисяч гривень. Українця, речовину та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст.309 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» передано НП.

  Зафіксовано один випадок пропонування хабара громадянином України для проїзду поза чергою на КрП «Мар’їнка» військовослужбовцям Краматорського загону.