• In English
 • Ситуація у контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 27 листопада 2020 року о 12:47

  За рішенням командувача операції Об’єднаних сил КПВВ на лінії розмежування функціонують щоденно з 08:00 до 16:00.

  Проте, фактичний пропуск громадян здійснюється лише в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» - щодобово та «Новотроїцьке», в якому представники окупаційної влади розблоковують рух двічі на тиждень, у понеділок та п’ятницю.

  На решті визначених дорожніх коридорів проросійські збройні формування продовжують блокування руху людей через лінію розмежування.

  Протягом тижня співробітники Держприкордонслужби України оформили:

  - у КПВВ «Станиця Луганська» на вхід з тимчасово окупованої території України – 5809 осіб, на вихід – 5648 осіб;

  - у КПВВ «Новотроїцьке» – на виїзд до ТОТУ оформлено 226 громадян та 39 транспортних засобів, на в’їзд – 124 особи та 21 транспортний засіб;

  Станом на 12:00 сьогодні оформлено:

  - у КПВВ «Станиця Луганська» на вхід з тимчасово окупованої території України – 334 особи, на вихід – 716 осіб;

  - у КПВВ «Новотроїцьке» – на виїзд до ТОТУ оформлено 55 громадян та 12 транспортних засобів, на в’їзд – 9 осіб та 1 транспортний засіб.

  Крім того, протягом тижня до тимчасово окупованої території України міжнародними організаціями доправлено гуманітарні вантажі. Так, через КПВВ «Новотроїцьке» проїхали 4 вантажівки від Міжнародного комітету Червоного Хреста та 7 транспортних засобів від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Для потреб мешканців тимчасово окупованого Донбасу направлено продуктові та гігієнічні набори, будівельні матеріали та канцелярське приладдя. Загальна вага гуманітарної допомоги склала майже 133,5 тонни.