• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 10 лютого 2018 року о 09:18

  Минулої доби у контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування, спостерігалося певне збільшення пасажиро-транспортного потоку у порівнянні з попереднім днем.

  Загалом через КПВВ прослідувало 37,2 тисячі осіб та 5 тисяч транспортних засобів: «Майорське» – 8540 осіб та 1055 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 9075 осіб та 1705 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 6720 осіб та 1280 транспортних засобів;

  «Гнутове» –  4250 осіб та 1000 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 8530 осіб.

  Сьогодні вранці на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 60/70; «Мар’їнка» – 50/90; «Новотроїцьке» – 50/10; «Гнутове» – 60/50.

  Вчора військовослужбовці Держприкордонслужби спільно із працівниками ДФС в КПВВ «Мар’їнка» виявили тимчасове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, що було видане на території окремих районів Донецької області. Його знайшли у ході огляду автомобіля «Toyota», яким керував наш співвітчизник. Чоловік слідував з неконтрольованої території. Наразі знахідку вилучено співробітниками поліції.

  Крім того, в «Мар’їнці» прикордонники  виявили 2 автомобілі, якими з порушеннями перевозили товари. Автівками до неконтрольованої території везли жіночий одяг та комп’ютерне обладнання на загальну суму понад 30 тисяч гривень.

  Також в контрольному пункті «Гнутове» прикордонники Донецького загону у громадянина України виявили старовинні монети, ордени та медалі. Громадянин прямував на тимчасово неконтрольовану територію пішки. Виявлені предмети передано співробітникам Нацполіції, також буде встановлено чи мають вони історичну цінність.