• In English
 • Щодо стану здоров’я членів екіпажу судна «CMA CGM URAL», який прибуває сьогодні в порт міста Одеси
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 13 лютого 2020 року о 16:09

  Щодо стану здоров’я членів екіпажу судна «CMA CGM URAL», який прибуває сьогодні в порт міста Одеси.

  Перше.

  У членів екіпажу немає підозри на коронавірус. Зафіксовані випадки захворювання на ГРВІ. Про це офіційно повідомили представники компанії CMA CGM санітарно-карантинний підрозділ, що знаходиться у постійному контакті з судном «CMA CGM URAL».

  Друге.

  За інформацією представників компанії, вжито відповідних заходів та ведеться контроль за станом членів екіпажу.

  Третє.

  Судно «CMA CGM URAL» вийшло з останнього порту Китаю Шекоу 16 січня 2020 року.

  До прибуття в Україні судно здійснювало заходи до портів в Єгипті, Лівані, Туреччині та Румунії. У цих портах всі члени екіпажу судна пройшли перевірку відповідними службами на наявність у них ознак коронавірусної інфекції. Жодної підозри не виявлено.

  Четверте.

  Зважаючи на максимальний 14-денний інкубаційний період захворювання на коронавірус 2019n-CoV та враховуючи термін 27 днів від виходу судна з порту Китаю до приходу в порт Одеси, а також на перевірки членів екіпажу судна у попередніх - епідемічна ситуація на судні є благополучною.

  П'яте.

  Після прибуття судна всі члени екіпажу пройдуть відповідний температурний скринінг та у разі підозри будуть скеровані в спеціальні медичні заклади. Будуть проведені лабораторні дослідження та тест на коронавірус. Санітарно-карантинні підрозділи МОЗ, які працюють у порту, відслідковують курс слідування зазначеного судна та володіють інформацією про стан здоров’я екіпажу.

  Щодо повідомлень на захворювання членів екіпажу. Представники компанії CMA CGM офіційно повідомили санітарно-карантинний підрозділ, що знаходяться у постійному контакті с судном «CMA CGM URAL». Вони зазначили, що у членів екіпажу випадки захворювання на ГРВІ. Вжито відповідних заходів та ведеться контроль за їх станом.